Zarząd Damf Inwestycje S.A. z siedzibą w Warszawie niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości korektę raportu bieżącego nr 60. Korekta jest wynikiem omyłkowego wpisania w treści raportu progu udziału Spółki Słoneczne Inwestycje Sp. z o.o. Poniżej raportem bieżącym Zarząd przekazuje skorygowane informacje.


W dniu 15.09.2016r. do spółki wpłynęło zawiadomienie złożone w trybie art. 69 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie przez spółkę Słoneczne Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informujące o przekroczeniu progu 5%,10%,15%,20%,25%,33% oraz 33 i 1/3 % udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce Damf Inwestycje S.A, zejściu poniżej progu 33 i 1/3 %,33% 25%oraz 20 % udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce Damf Inwestycje S.A. , zejściu poniżej progu 15% oraz 10% udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce Damf Inwestycje S.A.

Treść otrzymanego przez Spółkę zawiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Pliki do pobrania:

Osoby reprezentujące spółkę:

Agnieszka Gujgo - Prezes Zarządu

Struktura akcjonariatu

Seria A
45%
Seria B
37%

Seria A

Seria B

Razem: Seria A + B

Udziały akcjonariuszy

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAMF Inwestycja S.A.  |  Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.