Zarząd Damf Inwestycje S.A. z siedzibą w Płocku niniejszym publikuje analizę sytuacji finansowej i gospodarczej spółki Damf Inwestycje S.A. oraz jej perspektyw na przyszłość. Sporządzenie i publikacja dokumentu zawierającego wyniki dokonanej analizy oraz opinii co do możliwości podjęcia lub kontynuowania przez spółkę Damf Inwestycje S.A działalności operacyjnej oraz perspektyw jej prowadzenia w przyszłości wynika z obowiązku nałożonego Uchwałą nr 758/2018 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych S.A. z dniu 12 lipca 2018 roku.

Jednocześnie Zarząd Emitenta oświadcza, iż treść publikowanego dokumentu nie była przedmiotem badania przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. pod względem jej zgodności ze stanem faktycznym lub przepisami prawa.

Podstawa prawna: § 4 ust. 5 pkt b) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Pliki do pobrania:

Struktura akcjonariatu

Seria A
45%
Seria B
37%

Seria A

Seria B

Razem: Seria A + B

Udziały akcjonariuszy

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAMF Inwestycja S.A.  |  Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.